Salomon 383181 Speedcross 4 Goretex Outdoor Ayakkabi Siyah
Salomon 383181 Speedcross 4 Goretex Outdoor Ayakkabi Siyah

Salomon 383181 Speedcross 4 Goretex Outdoor Ayakkabi Siyah (19KOLMB3181-SİYAH)

Marka : Salomon
Fiyat : ₺1.799,00(KDV Dahil)
:

Daha çok çamur ve yumuşak zeminlerde koşmak için tasarlanmıştır.
LT (Light Weight Muscle) özelliği ile yumuşak zeminlerde enerji geri dönüşümünü sağlar.   
Quicklace, Ortholite ve Sensifit özellikleri kendisinde bulunur.
M&S ontagrip (Mud & Snow Contagrip) taban ile yumuşak ve çamurlu zeminlerde eşsiz bir kavrama ve denge sağlar.
GTX (Gore-tex) özelliği ile su geçirmez ve hava alır özelliğe sahiptir.
Ağırlık: 310g.

GORE-TEX®
GORE-TEX®,1 cm 2 sinde 3,54 Milyar adet gözenek içeren çok ince bir zardır. Bu nedenle sıvı haldeki su damlasını kesinlikle geçemez. Aynı zamanda bu gözenekler bir su buharından (buhar molekülleri) 700 kat büyüktür. Ayak terlemeye su buharı halinde başlar ve Gore-tex zarın yüksek nefes alma kabiliyeti sayesinde bu su buharını ayakkabının içinde tere dönüşmeden dışarı atılır ve ayak her zaman kuru kalır.

QUIKLACE®
Ayakkabının kolaylıkla giyilip çıkartılabilmesi için tasarlanmış bu teknoloji; ayakkabının ayağı tamamen sarmasını sağlar. Böylece ayakkabı kullanıcının ayağına göre üretilmiş gibi bir his verir.

SENSIFIT
Ayağı güvenli ve kesin bir şekilde sarmalayan bir teknolojisidir.

ORTHOLITE
Ortholite markasının, özel ürünü olan ve dünyaca kabul görmüş Ortholite köpüğü ve evasının kullanıldığı tabanlıklardır. Ayağın ayakkabı içerisinde rahat etmesini sağlar ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.

M&S CONTAGRIP
Ayakkabının zemine temas eden kısmında bulunan bu teknoloji; Bileşenleri ve benzersiz geometrik yapısı sayesinde dayanıklılığı ve mükemmel zemin tutuşunu bir arada sunar.

NUMARA SEÇİMİ 
Outdoor ayakkabı modellerinde genellikle standart ayak numaranızdan bir numara büyük seçilmesi önerilmektedir.
Uzun yürüyüş ve outdoor aktivitelerinde ayakkabıların ayağınıza baskı yapmaması ve çorap kalınlığı seçiminizde belli oranda rahatlık sağlaması bakımından bu seçim faydalı olacaktır.
Ayakkabı seçiminde uzaktan kesin bir yargı veya tespitte bulunmak için tek çözüm kullanıcının ürünü giyerek denemesidir.
Dünyadaki bütün internet üzerinden satış sitelerinde, ayağınızın özel yapısı ve her modelin kendine özgü dizaynı nedeniyle bu konu hakkında bir garanti verilememektedir

Benzer Ürünler