Hakkımızda

   Seç Kundura’nın hikâyesi yarım asır önce Manisa Salihli’de Dedeleri Mustafa Keleş tarafından açılan ufak bir ayakkabı tamir atölyesi ile başladı. Daha sonra mağazalaşarak Manisa Bölgesinde kaliteli ürün, güvenilir hizmet anlayışıyla müşterilerine önem veren bir marka haline geldi. Yeniliklere ve gelişime önem veren Seç Kundura, ticaret hayatında her yıl daha da büyüdü.

 

 

Son dönemde yapılan mağaza dekorasyonuyla mimari alanda da ödül alan Seç Kundura; yeni konsept mağazası ile değerli müşterilerini ağırlamaktan büyük bir zevk duyuyor. Özel Üretim ürünlerinin yanı sıra United Colors Of Benetton, Caterpillar, Harley Davidson, Merrell, Salomon, Skechers, Birkenstock, Puma, Nike ve Crocs markalarının ürünleriyle siz değerli müşterilerine hizmet veriyor.

seckundura.com, tıpkı 50 yılı aşkın süredir hizmet veren perakende sektöründe yer alan mağazalarında olduğu gibi, internette de zirveyi hedefleyerek müşterilerimizin taleplerini karşılamak için yola çıkmıştır.

Güvenli Alışveriş; seckundura.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. seckundura.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

 

 

Satılan ürünlerin el yapımı ve kalitesi, ürünlerin üretim aşamasında seckundura.com’un kendi atölyelerinde üretilerek, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir. En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan seckundura.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Twitter, Pinterest, İnstagram ve Whatsapp kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır

Ayakkabı işine tutkuyla bağlı aile bireyleri bugün 3.Kuşak temsilcileri tarafından yönetiliyor.

Ayakkabıya dair her şey Seç Kundura’da…

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
""